Písek 0–8 TK - #5

Písek 0–8 TK

Písek 0-8 TK se používá na podsypy, pro betonování základů, sloupků, nosníků. Písek 0-8 TK má velikost zrn 0-8 mm. POZOR: v Pískovně Pohořelice NENÍ možná nakládka přívěsných vozíků. Jestliže potřebujete zjistit přesnou cenu písku 0-8 TK, využijte jednoduchý kalkulátor níže. Stačí zadat požadované množství kubíků/tun písku 0-8 TK a cena se automaticky aktualizuje.
Šipky
Šipky
Poptat Šipka
02více informací

Písek s označením 0-8 TK, s velikostí zrn 0-8 mm, je významným stavebním materiálem, který se uplatňuje pro řadu stavebních účelů. Jeho rozsáhlá frakce zrn umožňuje různorodé využití nejen v oblasti stavebnictví, ale i údržby a dalších průmyslových odvětvích.

Písek 0-8 TK se často využívá při tvorbě betonových směsí. Jeho velikost zrn 0-8 mm umožňuje dosáhnout optimálního poměru mezi zrnitostí a vazbou s cementem, což je klíčové pro pevnost a stabilitu betonu. Tento písek je také vhodný pro výrobu malt a omítek, kde jeho zrnitost hraje důležitou roli při dosažení požadované textury a konzistence směsi.

Písek 0-8 TK oblíbeným materiálem pro zásypové a vyrovnávací práce. Jeho schopnost vyrovnávat povrch a poskytovat stabilní zhutněný podklad je zásadní pro dosažení dlouhodobé trvanlivosti a odolnosti těchto konstrukcí.

Cena písku v m3 je uvedena výše. Použijte náš kalkulátor, zadejte množství m3 písku a cena písku do betonu se vám okamžitě přepočítá. Cenu dopravy písku vám sdělíme na vyžádání.

Prodej písku 0-8 TK za výhodnou cenu pro zájemce z oblasti Hustopeče a Pohořelice. Vhodné jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby (zajistíme dopravu na místo určení).

----------

Vyhledávací dotazy související s tím to sortimentem: písek 0-8 TK, prodej písku Pohořelice, prodej písku Hustopeče. Stejně tak: cena písku m3, písek do betonu cena, doprava písku cena.

03více informací

Videa

Drtič v provozu
04z kategorie

Podobné

Jemný kopaný písek 0–2 TK Božice
Jemný kopaný písek 0–2 TK Božice
Jemný písek světlé barvy, označovaný jako kopaný písek 0–2 TK Božice, je vhodný jako zásyp pro pískoviště, ale široké uplatnění má i jako klíčový materiál ve stavebnictví a údržbě. Zrnitost jemného kopaného písku 0–2 TK Božice se pohybuje v rozmezí 0-2 mm.
Terminál Hustopeče
450 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN je jemný písek světlé barvy, vhodný na omítání a také jako zásypový materiál. Kopaný písek TK MN má velikost zrn 0-2mm .
Pískovna Pohořelice
91 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Nepraný písek TK 0-4
Nepraný písek TK 0-4
Písek 0-4 TK je žluté barvy, nepraný. Písek 0-4 TK je vhodný zejména pro výrobu betonu, malt, omítek a betonových výrobků. Dále jako zásypový materiál. Písek vhodný pro dětská hřiště. Písek 0-4 TK má velikost zrn v rozsahu 0-4mm.
Terminál Hustopeče
220 Kč/Tuna
Pískovna Pohořelice
133 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Telefon
Potřebujete poradit?

nebo máte dotaz k nabízenému sortimentu?

Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek, frakce nepraná. Vhodný jako zásypový nebo násypový materiál při výstavbě infrastruktury. Velikost zrn 0-63 mm.
Terminál Hustopeče
200 Kč/Tuna
Pískovna Pohořelice
103 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
05FAQ

Často se nás ptáte

Naložíte mi písek do vozíku?

Ano naložíme, jen na terminálu v Hustopečích, do pískovny nemají vozíky vjezd povolen. 

Je možné u Vás platit kartou?

Ano, v Hustopečích na prodejně je možnost platby kartou.

V Pískovně pouze hotově. 

Zavřít - ikona

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů