Písek 0–8 TK - #5

Písek 0–8 TK

Písek 0-8 TK se používá na podsypy, pro betonování základů ,sloupků, nosníků. Písek 0-8 TK má velikost zrn 0-8 mm. POZOR: v Pískovně Pohořelice NENÍ možná nakládka přívěsných vozíků. Jestliže potřebujete zjistit přesnou cenu písku 0-8 TK, využijte jednoduchý kalkulátor níže. Stačí zadat požadované množství kubíků/tun písku 0-8 TK a cena se automaticky aktualizuje.
Šipky
Šipky
Poptat Šipka
02více informací

Písek s označením 0-8 TK, s velikostí zrn 0-8 mm, je významným stavebním materiálem, který se uplatňuje pro řadu stavebních účelů. Jeho rozsáhlá frakce zrn umožňuje různorodé využití nejen v oblasti stavebnictví, ale i údržby a dalších průmyslových odvětvích.

Písek 0-8 TK se často využívá při tvorbě betonových směsí. Jeho velikost zrn 0-8 mm umožňuje dosáhnout optimálního poměru mezi zrnitostí a vazbou s cementem, což je klíčové pro pevnost a stabilitu betonu. Tento písek je také vhodný pro výrobu malt a omítek, kde jeho zrnitost hraje důležitou roli při dosažení požadované textury a konzistence směsi.

Písek 0-8 TK oblíbeným materiálem pro zásypové a vyrovnávací práce. Jeho schopnost vyrovnávat povrch a poskytovat stabilní zhutněný podklad je zásadní pro dosažení dlouhodobé trvanlivosti a odolnosti těchto konstrukcí.

 

Prodej písku 0-8 TK za výhodnou cenu pro zájemce z oblasti Hustopeče a Pohořelice. Vhodné jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby (zajistíme dopravu na místo určení).

----------

Specifikace produktové nabídky: písek 0-8 TK, prodej písku Pohořelice, prodej písku Hustopeče.

03z kategorie

Podobné

Jemný kopaný písek 0–2 TK Božice
Jemný kopaný písek 0–2 TK Božice
Jemný písek světlé barvy, označovaný jako kopaný písek 0–2 TK Božice, je vhodný jako zásyp pro pískoviště, ale široké uplatnění má i jako klíčový materiál ve stavebnictví a údržbě. Zrnitost jemného kopaného písku 0–2 TK Božice se pohybuje v rozmezí 0-2 mm.
Terminál Hustopeče
443 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN je jemný písek světlé barvy, vhodný na omítání a také jako zásypový materiál. Kopaný písek TK MN má velikost zrn 0-2mm .
Pískovna Pohořelice
91 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Nepraný písek TK 0-4
Nepraný písek TK 0-4
Písek 0-4 TK je žluté barvy, nepraný. Písek 0-4 TK je vhodný zejména pro výrobu betonu, malt, omítek a betonových výrobků. Dále jako zásypový materiál. Písek vhodný pro dětská hřiště. Písek 0-4 TK má velikost zrn v rozsahu 0-4mm.
Terminál Hustopeče
220 Kč/Tuna
Pískovna Pohořelice
133 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Písek 0–8 TK
Písek 0–8 TK
Písek 0-8 TK se používá na podsypy, pro betonování základů ,sloupků, nosníků. Písek 0-8 TK má velikost zrn 0-8 mm.
Detail produktu Šipka
Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek, frakce nepraná. Vhodný jako zásypový nebo násypový materiál při výstavbě infrastruktury. Velikost zrn 0-63 mm.
Terminál Hustopeče
200 Kč/Tuna
Pískovna Pohořelice
103 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
04FAQ

Často se nás ptáte

Naložíte mi písek do vozíku?

Ano naložíme.

Je možné u Vás platit kartou?

Ano, v Hustopečích na prodejně je možnost platby kartou.

V Pískovně pouze hotově. 

Zavřít - ikona

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů