01Pobočky

Pískovna Pohořelice

Za hájkem
691 24 Přibice (mapa)

GPS: 48.9843568, 16.5697757

IČ: 269 572 21
DIČ: CZ26957221

Pondělí7:00 - 16:00
Úterý7:00 - 16:00
Středa7:00 - 16:00
Čtvrtek7:00 - 16:00
Pátek7:00 - 16:00
Sobotazavřeno
Neděle (DNES)zavřeno
Ikona upozorněníNakládka vozíku není na této pobočce možná.
Nakládáme pouze kontejnery a nákladní vozidla.
Šipka
02sortiment

Pískovna Pohořelice - prodávané stavební materiály

Kačírek 16–40 TK
Kačírek 16–40 TK
Kačírek, nepraný. Jedná se o přírodní kamenino získávané tříděním říčního písku, který je těžen z nánosů v pískovnách. Je vhodný jako okrasný kámen v zahradách i u příjezdových cest. Velikost zrn 16-40 mm.
Pískovna Pohořelice
450 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Kačírek 8–16 TK
Kačírek 8–16 TK
Kačírek, nepraný. Kačírek frakce 8-16 mmje vhodný pro výrobu betonu, okapové chodníky okolo domu, jezírka, rybníčky, akvária, jako ozdoba do květináče, drenážní betonářská drť. Kačírek frakce 8-16 mm (velikost zrn).
Pískovna Pohořelice
333 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN je jemný písek světlé barvy, vhodný na omítání a také jako zásypový materiál. Kopaný písek TK MN má velikost zrn 0-2mm .
Pískovna Pohořelice
91 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Telefon
Potřebujete poradit?

nebo máte dotaz k nabízenému sortimentu?

Nepraný písek TK 0-4
Nepraný písek TK 0-4
Písek 0-4 TK je žluté barvy, nepraný. Písek 0-4 TK je vhodný zejména pro výrobu betonu, malt, omítek a betonových výrobků. Dále jako zásypový materiál. Písek vhodný pro dětská hřiště. Písek 0-4 TK má velikost zrn v rozsahu 0-4mm.
Pískovna Pohořelice
133 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Skrývka
Skrývka
Ferreto - skrývka. Používá se na výplň základu rodinných domů a pod základní desku, dobře zhutnitelná.
Pískovna Pohořelice
54 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek, frakce nepraná. Vhodný jako zásypový nebo násypový materiál při výstavbě infrastruktury. Velikost zrn 0-63 mm.
Pískovna Pohořelice
103 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Vnitrostátní přeprava materiálů
Vnitrostátní přeprava materiálů
Vozový park zahrnuje moderní automobily značek Volvo, Renault a Mercedes Benz. Zázemí máme v Hustopečích u Brna, kde máme vlastní čerpací stanici na pohonné hmoty.
Pískovna Pohořelice
56 Kč/Km
Detail produktu Šipka
03více informací

O provozovně

Pískovna se nachází v bezprostřední blízkosti obce Pohořelice, ke které místně náleží, proto je obecně nejen místními nazývána "Pískovna Pohořelice". Cesta do pískovny vede ve směru od Vranovic před obcí Přibice na odbočce doprava, přes železniční přejezd 2km mezi poli.

V pískovně Pohořelice je realizován prodej písku a štěrkopísku z vlastní těžby. Písek a štěrkopísek tak nakoupíte výhodně bez obchodních mezičlánků.

Nakládka vlastního standardního nízkoobjemového vozíku není na této pobočce možná. V pískovně Pohořelice nakládáme pouze kontejnery a firemní nákladní vozidla.

V případě požadavku na odběr většího množství stavebního materiálu prosím toto oznamte bezodkladně na dispečink, který s vámi dořeší detaily a možnosti odběru.

Standardní provozní doba, kdy je pískovna Pohořelice otevřená, je ve všední dny od 7:00 do 16:00. U důležitých zakázek je možno na základě předchozí domluvy dojednat i nestandardní provozní dobu, tedy víkendy a svátky.

Sortiment:

  • prodej písku 0 - 4 TK
  • prodej písku 0 - 2 TK
  • prodej štěrkopísku 0 - 63 TK
  • skrývky (Ferreto)
  • prodej kačírku 8 - 16 TK
  • prodej štěrku 16 - 32 TK
  • prodej kačírku 32 - 120 TK
  • aj. dle aktuálního ceníku a nabídky na webu

 

Máte zájem o štěrk a písek pro vaše stavební akce. Nabízíme široký sortiment štěrku a písku v dostatečné zásobě a za dobrou cenu. Bez ohledu na rozsah vaší stavby, máme vhodný materiál pro zpevnění, betonování či úpravu vašeho prostoru.

Naše nabídka zahrnuje různé frakce štěrku a písku, které splňují nejvyšší standardy kvality. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s vašimi požadavky na dodávky štěrku a písku včetně zajištění jejich dopravy na místo určení. Pokud máte zájem nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Získejte kvalitní materiál pro vaše stavební projekty. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup. Kontaktujte nás ještě dnes.

-------------

Lidé hledají na internetu naše služby přes výrazy: betonový písek, prodej písku Pohořelice, pískovna Pohořelice, štěrk Pohořelice, prodej štěrku Pohořelice, písek Pohořelice.

05více informací

Dokumenty

06více informací

Videa

Drť padající z drtiče
Ukázka drtiče v provozu
Zavřít - ikona

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů