01Stavební materiály

Písky

V této sekci prezentujeme širokou nabídku standardních písků určených pro stavební účely. Jsme tu, abychom vám zajistili dodávku písků na místo určení s důrazem na dobrou cenu, bezstarostnost a spolehlivost.
Jemný kopaný písek 0–2 TK Božice
Jemný kopaný písek 0–2 TK Božice
Jemný písek světlé barvy, označovaný jako kopaný písek 0–2 TK Božice, je vhodný jako zásyp pro pískoviště, ale široké uplatnění má i jako klíčový materiál ve stavebnictví a údržbě. Zrnitost jemného kopaného písku 0–2 TK Božice se pohybuje v rozmezí 0-2 mm.
Terminál Hustopeče
443 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN
Kopaný písek 0-2 TK MN je jemný písek světlé barvy, vhodný na omítání a také jako zásypový materiál. Kopaný písek TK MN má velikost zrn 0-2mm .
Pískovna Pohořelice
91 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Nepraný písek TK 0-4
Nepraný písek TK 0-4
Písek 0-4 TK je žluté barvy, nepraný. Písek 0-4 TK je vhodný zejména pro výrobu betonu, malt, omítek a betonových výrobků. Dále jako zásypový materiál. Písek vhodný pro dětská hřiště. Písek 0-4 TK má velikost zrn v rozsahu 0-4mm.
Terminál Hustopeče
220 Kč/Tuna
Pískovna Pohořelice
133 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
Písek 0–8 TK
Písek 0–8 TK
Písek 0-8 TK se používá na podsypy, pro betonování základů ,sloupků, nosníků. Písek 0-8 TK má velikost zrn 0-8 mm.
Detail produktu Šipka
Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek 0-63 TK
Štěrkopísek, frakce nepraná. Vhodný jako zásypový nebo násypový materiál při výstavbě infrastruktury. Velikost zrn 0-63 mm.
Terminál Hustopeče
200 Kč/Tuna
Pískovna Pohořelice
103 Kč/Tuna
Detail produktu Šipka
02více informací

Prodej písku je určen primárně pro zájemce z lokality Hustopeče a Pohořelice. Provozujeme vlastní pískovnu v Pohořelicích. Díky tomu v rámci prodeje písku garantujeme termíny i ceny. Odběratelem může být kdokoliv.

  • prodej písku pro fyzické osoby
  • prodej písku pro firmy

V rámci prodeje písku pro zájemce z Pohořelic a Hustopečí zajišťujeme i kontejnerovou dopravu. Samozřejmě, pokud si chce zákazník realizovat dopravu svépomocí, je to možné. Zde je třeba jen uvést důležitou informaci, že nakladačem lze vaše přívěsné vozíky naložit pouze v terminálu Hustopeče. V pískovně Pohořelice to není možné.

Více informací a kontakty:

Naše nabídka zahrnuje různé typy písků (kopaný písek, betonářský písek, říční písek, i štěrkopísek…), které jsou ideální pro kompletní spektrum stavebních prací a terénních úprav (např. písek pod dlažbu, tzv. podsypový písek). Poskytujeme vám možnost zakoupit kvalitní stavební písky z naší vlastní produkce za výhodné ceny a s možností rychlé dopravy přímo na místo určení.

Nabízíme frakce písků vhodné pro různé aplikace, ať už potřebujete písek pro základní vrstvy, betonovou směs nebo pro dokončovací práce. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí s výběrem vhodného typu písku pro váš konkrétní záměr.

  • prodej písku 0-2 TK
  • prodej písku 0-4 TK
  • prodej písku 0-8 TK

U stavebních firem lze dohodnout dlouhodobou spolupráci za výhodných podmínek. Máte jistotu pravidelné dodávky potřebného stavebního materiálu, na který nemusíte nikdy čekat a zdržovat tak stavbu. Nemusíte řešit dopravu písku svépomocí. Vše pro vás zajistíme.

Cena písku

Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu písku, pak u každého produktu s pomocí snadné kalkulačky zadejte množství potřebného písku a vypočtěte si cenu.

Cena písku je udávána vždy za m3 (cena za kubík písku).

Cena dopravy písku se určuje dle množství písku a ujetých kilometrů. Cenu dovozu písku vám sdělíme na vyžádání, nebo si potřebné info nastudujte zde. Rozvoz písku zajišťujeme, nebo si pro něj můžete přijet sami na terminál do Hustopečí.

Už je jeden krok a máte vše zařízeno

Pokud koupíte písek od nás, můžete se spolehnout na kvalitu a dodržení dohodnutých termínů dodávek. Jsme zde pro vás, abychom vám usnadnili přípravu stavebních materiálu a zajistili bezproblémový průběh vašich stavebních prací. Zvolte si ze široké škály písků a pracujte s jistotou kvalitního materiálu.

---------------

Tematické určení obsahu této stránky: písek do betonu cena, písek Pohořelice, Písek Hustopeče, kopaný písek, cena písku, prodej písku, dovoz písku.

 

03více informací

Videa

Drtič v provozu
Písek padající z ruky
04FAQ

Často se nás ptáte

Naložíte mi písek do vozíku?

Ano naložíme.

Je možné u Vás platit kartou?

Ano, v Hustopečích na prodejně je možnost platby kartou.

V Pískovně pouze hotově. 

Zavřít - ikona

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů